top of page

SENISED SUURPROJEKTID

883C7B19-8B9C-4E28-8D25-1C818E6C7C72_edi

Luminor Bank AS

Alates 2017. aastast oleme teinud koostööd meie suurepärase partneri Luminoriga, mis loodi samal aastal Baltimaade Nordea ja DNB pankade filiaalide ühendamisel. Selleks, et jõuda oma toodetega klientideni ja tutvustada vastloodud panga brändi, töötasime välja välimüügi kontseptsiooni ning panime kokku tugeva ja ambitsioonika müügimeeskonna. Seeläbi oleme aidanud viia Luminori idee kümnete tuhandete klientideni, saavutades soovitud müügieesmärgid ning turuosa kasvu.

Elisa Eesti AS

Elisa Eesti on erakliendi sektoris Eesti suurim telekomi- ja TV-teenuste ning suuruselt teine interneti püsiühenduse pakkuja. Selleks, et Elisa saaks jätkuvalt triumfeerida erakliendi turul, oleme aidanud neil meie vägeva müügimeeskonnaga leida tuhandeid uusi kliente, seda nii kaubanduskeskustes kui ka ukselt-uksele formaadis.

DSC07397 (1).jpg
pilt_edited.jpg

Elektrum Eesti OÜ

2013. aasta jaanuarikuus avanes Eesti elektriturg täielikult ning kõik elektritarbijad said võimaluse valida, millise elektrimüüja käest elektrit osta. Ühel ambitsioonikamal elektrimüüjal Elektrum Eesti aitasime läbi viia turgu haarava müügistrateegia, mille kaudu suudeti võita järgnevatel aastatel väga suur turuosa ning üle 30 000 kliendi. Samuti suurenes tunduvalt Elektrum Eesti brändituntus läbi sadade tuhandete otsekontaktide üle Eesti. Lisaks viisime läbi ka müügiaktsioonie mitmetel üritustel ja laatadel Eesti eri paigus.

bottom of page